Zapraszamy na zajęcia grupowe, zgodnie z aktualnym grafikiem. Poza zajęciami w grafiku prowadzone są sesje indywidualne i terapie, a także zajęcia i szkolenia dla firm i instytucji. Opis zajęć z grafiku znajdują się pod spodem oraz w zakładce ZAJĘCIA. Zajęcia odbywają w Grodzisku Mazowieckim przy pl. Zygmunta Starego 9A na I piętrze. NA PIERWSZE ZAJĘCIA OBOWIĄZUJE REZERWACJA i ZGŁOSZENIE telefoniczne 664 123 861.

Wszystkie zajęcia niezależnie od nazwy i stopnia zaawansowania również służą wspomaganiu, wzmacnianiu i stabilizowaniu kręgosłupa. Opis zajęć znajdziesz tu: http://artiajoga.pl/zajecia/

Grafik stały.

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
indywidualne sesje i terapie poza grafikiem tel.664123861 08:00 – 09:20
winjasa /początkujący / ogólna/
08:00 – 09:20
winjasa /początkujący / ogólna/
09:00 – 10:30
/grupa ogólna/ również nowicjusze


18:00 – 19:20
POCZĄTKUJĄCY
ZDROWY KRĘGOSŁUP
18:15-19:30
/stali bywalcy* min. 2 m-ce/
18:15 – 19:20
/początkujący/ Calligraphy Yoga
18:00 – 19:20
POCZĄTKUJĄCY
ZDROWY KRĘGOSŁUP
18:30 – 20:00
/ogólna/ winjasa
10:45 – 11:30
Joga dla dzieci
19:30 – 21:00
Winjasa
zaawansowana**
19:40 – 21:00
Początkujący +
19:30 – 21:00
Calligraphy Yoga
19:30 – 21:00
taśmy anatomiczne w ruchu**
20:00 – 20:45
joga nidra min. 5 os.
Podróże w gongach
oraz warsztaty tematyczne
raz w miesiącu
Zakładka aktualności.

Warunki ogólne uczestnictwa w zajęciach:

 • Uwaga! Recepcja jest czynna 15 minut przed zajęciami. Jeśli przyjdziesz wcześniej może nas nie być, więc upewnij się i zadzwoń tel. 664 123 861.

 • Calligraphy Yoga (Calligraphy Health System wg Zhen Hua Yang) więcej informacji oraz film o tej metodzie znajdziesz na http://artiajoga.pl/joga-w-stylu-calligraphy/.

 • Elementy taśm anatomicznych w ruchu*** we czwartki zajęcia prowadzone są w oparciu o koncepcję Anatomy Trains in Motion (taśmy antomiczne w ruchu – więcej znajdziesz na https://www.art-of-motion.com/en/ i http://www.anatomytrains.pl/strona-glowna oraz w zakładce http://artiajoga.pl/zajecia/). W soboty zamiennie prowadzone będą zajęcia jogi klasycznej wg metody Swamiego Satjanandy*(raz w miesiącu) oraz winjasy.

 • Zajęcia poranne (08:00 – 09:20) we wtorki i czwartki oraz joga nidra są na zapisy. Osoby zainteresowane zgłaszają się na dzień przed zajęciami, najpóźniej do godz. 14.00 wysyłając sms pod nr tel. 664 123 861.

 • NA PIERWSZE ZAJĘCIA ZAPISY I REZERWACJA JEST OBOWIĄZKOWA.

 • **WINJASA ZAAWANSOWANA – zajęcia przeznaczone dla osób bardzo regularnie uczęszczających na zajęcia od min 6 miesięcy(min 3 razy w tygodniu).
  *POCZĄTKUJĄCY/OGÓLNA – zdrowy kręgosłup – zajęcia dla nowicjuszy i osób, które miały bardzo długą przerwę w praktyce i mają problemy z kręgosłupem!
  *WINJASA – zajęcia przeznaczone dla osób ćwiczących bardzo regularnie min 3 miesiące.

 • Nie uznajemy spóźnień! Dotyczy to zwłaszcza osób początkujących i przychodzących po raz pierwszy na zajęcia. Jeśli przyjdziesz po czasie, na recepcji nikogo nie będzie. Jeśli nie dostaniesz wskazówek i nie poinformujesz nas o ewentualnych problemach zdrowotnych, nie będziesz mógł/ła uczestniczyć w zajęciach.

 • Na pierwsze zajęcia w naszej szkole należy przyjść 15 minut wcześniej, po wcześniejszym zapisaniu się na zajęcia, w celu wypełnienia formularza, poinformowania o ewentualnych problemach zdrowotnych i zapoznania się z nami.

 • Na zajęciach obowiązuje całkowity zakaz korzystania z telefonu, odbierania go i wychodzenia w celu rozmowy. Najlepiej wyłączyć go na czas zajęć, tak aby nie przeszkadzać sobie i innym.

 • POZA jogą i terapiami *** prowadzę zajęcia indywidualne z LADDER BARREL. W skrócie BECZKA z DRABINKĄ. Barrel służy do mobilizowania, wzmacniania i stabilizowania kręgosłupa, co również robimy na zajęciach hathajogi. Ladder Barrel daje bardzo dużo możliwości, pozwala na wykonywanie szerokiej gamy sekwencji zarówno wzmacniających, jak i rozciągających. Przeznaczony jest również dla osób wymagających szczególnej uwagi. Prowadzę na nim sekwencje tematyczne związane m.in. z wygięciami, skłonami w sposób zarówno łagodny i dynamiczny. Zwiększa on siłę mięśni, poprawia postawę a także pozwala na dostosowanie poziomu praktyki ruchowej do stanu osoby ćwiczącej.

 • Więcej informacji znajdziesz w zakładce regulamin.

 • Jeśli na zajęciach JOGI NIDRY będzie poniżej 5 osób, zajęcia mogą się nie odbyć.