Miednica i biodra w praktyce asan sobota 28 listopada od 10.00 do 15.00 w Artia Joga. Relaksacja przy gongach.

Dzień Dobry. W sobotę 28 listopada zbieram chętnych na warsztat o biodrach i mednicy. Warsztat odbędzie się w szkole Artia Joga w godz. 10.00 do 15.00. Na zakończenie warsztatu odbędzie się relaksacja przy 2 gongach, misach, dzwonkach i bębnie. Zgłoszenia przyjmuje wraz z płatnością za całość warsztatu do 26 listopada. Płatność za 5 h to 179 zł. Zgłoszenie prześlij na adres artiajoga@gmail.com lub na nr tel. 664123861. Obowiązuje limit miejsc i warsztat bedzie kameralny. Podczas warsztau będa 2 przerwy jedna 5 min i druga to ok 20 min na małą przekąskę. Ola

Warsztat jest skierowany do wszystkich praktyków hathajogi niezależnie od metody, którą dla siebie wybrali. Dla osób otwartych, ciekawskich i lubiących duża dawkę wiedzy przede wszystkim w praktyce. Omówię proste techniki, których nauczyłam się podczas pobytu w Varanasi od starych joginów, które pozwolą Ci odkryć, jaka moc drzemie w Twoich biodrach i miednicy. Poprawimy dzięki temu ukrwienie i przepływ energii w ciele. Warsztat podzielony będzie na dwie części: praktyczną, której będzie zdecydowanie więcej w oparciu o system satjanandy, synergy i calligraphy jogi oraz relaksację przy gongu 😉
Praktyka asan oparta jest na aktywnych trójwymiarowych ruchach pozwalających stawom poruszać się we wszystkich płaszczyznach ruchu. W ten sposób pobudzimy eteryczny układ nerwowy i mięśnie posturalne, zwiększając obieg energii w ciele. Zamiast napinać i usztywniać mięśnie, wciągać brzuch i nadymać klatkę piersiową, w tym podejściu oddech będzie minimalny i swobodny, a do pozycji wejdziemy aktywnie i swobodnie . Dodatkowo wykonamy pozycje odwrócone i kilka balansów. Wykonanie ich może Cie zaskoczyć 😉.
Zasady, które poznasz mogą pomóc Ci rozwinąć praktykę jogi, która przyniesie jeszcze większą korzyść i dobre samopoczucie na poziomie fizycznym, energetycznym i emocjonalnym. To doświadczenie pozwoli rozwinąć sprawność i zdrowie wewnętrzne poprzez ruchy kręgosłupa i stopniowane oddychanie przeponowe. Techniki nauczane na tych warsztatach pomagają również poprawić trawienie, wchłanianie składników odżywczych, eliminację zmagazynowanych toksyn oraz prawidłowe funkcjonowanie układu rozrodczego.
Praktyka Oli oparta jest na stylu jej faworyta Simona Borg-Oliviera z Yoga Synergy w Australii do którego jeździ na kursy od kilku lat oraz Calligraphy Yogi wg nauczania Zhen Hua Yang, a także wieloletniej praktyce Satjanandy, która studiowała w Divine Institute of Yoga w Nepalu od 2008 roku .
Kurs przeznaczony jest dla początkujących i znawców oraz dedykowany jest również osobom z „problemami zdrowotnymi”, gdyż Ola jest wieloletnią terapeutką czaszkowo-krzyżową i asystuje w szkole Michaela Kerna Craniosacral Therapy Educational Trust.
Po warsztatach Ola wprowadzi nas w cudowny relaks jakim jest joga nidra.
W trakcie warsztatu przewidziana jest przerwa na pyszną herbatę oraz na zdrową przekąską.
Koszt 179 zł od osoby. Wpłata całości kwoty jest bezzwrotna. tatność do 26.10.20 na rachunek szkoły.
Jeśli potrzebujesz fakturę zgłoś ten fakt przed dokonaniem płatności lub przelewem, INACZEJ NIE BĘDE MOGŁA WYSTAWIĆ FAKTURY, dostaniesz tylko paragon!
Rachunek bankowy ARTIA JOGA Aleksandra Adamczyk nr 52 2490 0005 0000 4530 7042 2601 w tytule prosze wpisac imię i nazwisko oraz tytuł usługi np:. szkolenie 26.10.20 imie i nazwisko.

Serdecznie zapraszam!