Subtelna przestrzeń gongów – koncert relaksacyjny SOBOTA 09 grudnia godz. 18.00 – 1,5h – zaczynamy punktualnie, bądź przed czasem.

“Podstawą Zdrowia na wszystkich jego poziomach, jest uznanie odpowiedzialności za własne myśli, postawy i uczucia. Bez takiego poczucia odpowiedzialności wraca nierównowaga i występują jej nowe formy.” Subtelna Przestrzeń Gongów – cudowny koncert relaksacyjny.
Jak gong może wspomóc Twoje zdrowie i samopoczucie? Co się dzieje na poziomie komórkowym? Dlaczego jest to skuteczne?

ODDZIAŁYWANIE DŻWIĘKÓW NA POZIOMIE KOMÓRKOWYM na komórki zdrowe i nowotworowe

kiedy: Sobota, 09 grudnia 2017, godz. 18.00. – 19.30.
Inwestycja: 40 PLN
gdzie: Artia Joga, pl. Zygmunta Starego 9 a I piętro, Grodzisk Mazowiecki – Bądź przed czasem, ZAPISY OBOWIĄZKOWE – tel. 664 123 861 lub artiajoga@gmail.com

Współczesna fizyka dowodzi, że cały dostrzegany wszechświat składa się z wibracji. Grawitacja, ciepło, światło, materia są zjawiskami falowymi. Fale są wzorami w czasie, poruszają się konfiguracjami złożonymi z interwału, częstotliwości i amplitudy. Uniwersalny model prawa ukazany przez starożytnych jest nauką świętego dźwięku. Pradawna mądrość naszych przodków głosiła, że wszystkie zjawiska są manifestacją substratu wibracji świętego brzmienia. Bentov w Stalking the Wild Pendulum wskazuje “Całą naszą rzeczywistość możemy skojarzyć z takiego czy innego rodzaju dźwiękami, ponieważ jest on rzeczywistością wibracyjną”. Dźwięk składa się z drgania, fali i formy, które pojawiają się zawsze jednocześnie. Rosyjski mistyk Gurudżijew nazwał związek fali, drgania i formy “prawem fundamentalnym”, które wywołuje wszystkie zjawiska.

Serdecznie zapraszamy głęboki relaks w dźwiekach GONGÓW w towarzystwie miseczek zen, mis nepalskich, bębnów, dzwonków i bębenków buddyjskich, sea drum, kamertonów, grzechotek, deszczowca, okaryny, dzwonków koshi itp.

Zrelaksowane ciało i umysł jest stanem naturalnym. Prawem od urodzenia, niestety zapomnianym w dzisiejszym pędzie i niezrównoważonym trybie życia. Relaks jest środkiem, wyzwalającym zasoby energii. Stan umysłu i stan ciała jest ściśle pozwiązany ze sobą. Jeśli przeżywasz lęki, cierpi także ciało. Każde działanie zaczyna sie w umyśle. Nawet kilkuminutowe pełne rozluźnienie skuteczniej zmniejsza zmęczenie, napięcie i stres, niż wielogodzinny, ale niespokojny sen. Gongi, misy, dzwonki, bębny, potrafią zdziałać cuda i wprowadzić Twój umusł, a więc i ciało w stan głębokiej relaksacji. Nie można się im oprzeć. Gonitwa myśli, zmeczenie, zmartwienie ustaje bo, to dzwięki, które wypełniają całą naturę, świat i wszechświat.

Podróż w dźwięku jest skuteczną metodą relaksacji i może ułatwić m.in.:
– osiągnięcie uczucia spokoju, głebokiej ciszy, równowagi i lekkości, przywrócenie naturalnych punktów podporu w ciele, osadzenie w sobie, powrót do swojej natury,
– rozpoznanie i zniwelowanie negatywnych, dokuczliwych myśli, polepszenie samopoczucia, przypływ sił witalnych, jasność umysłu, itp.

ORGANIZACJA: Prosimy o punktualne przybycie, zamykamy drzwi o 18.00 ;). Zabierz koc, karimatę lub śpiwór, tak abyś odczuwał komfort 😉

Inwestycja: 40 PLN lub przelewem na konto ARTIA JOGA Aleksandra Adamczyk nr 52 2490 0005 0000 4530 7042 2601. W tytule przelewu proszę wpisać imię i nazwisko oraz rodzaj karnetu itp. Potwierdzenie przelewu proszę o wysłanie na adres artiajoga@gmail.com lub okazanie go na recepcji.

Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie https://artiajoga.pl/gongi/

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
https://www.facebook.com/terapiagongami

Zapisy i informacje
tel. 664 123 861, www.artiajoga.pl

Zapraszam serdecznie Ola