Sztuka regeneracji jako wstęp do równowagi w praktyce asan sobota 27.03.21 zapisy do 15 marca 2021. Limitowana liczba uczestników.

Zapraszam serdecznie na cykl autorskich kursów dotyczących praktyki hathajogi i nie tylko.
Kiedy i gdzie: sobota 27 marca od godz. 10.45. do 13.10 w szkole Artia Joga w Grodzisku Mazowieckim. Jak wiadomo liczba uczestników mocno limitowana 😉 inwestycja w swoją praktykę 100 PLN za warsztat (2 h i 25 min)
https://www.facebook.com/events/287907332667776
Jakaś część ludzi jest w stanie nadmiernego pobudzenia układu współczulnego więc regeneracja będzie dla nich właściwsza. Jak uwzględnić cykle i rytmy natury w swoje praktyce oraz zauważyć w jakim stanie jest nasz układ nerwowy ? Tego dowiesz się na kursach 🙂
Kurs nr 2 marcowy nosi nazwę
“SZTUKA REGENERACJI, wstęp do stanu równowagi w praktyce hathajogi”. Czy regeneracja podczas praktyki jest możliwa? Kiedy jest czas na regenerację a kiedy jest czas na wysiłek? Jak ma wygladąć zrównoważony wysiłek i czy można go osiągnąć? Czy zawsze trzeba się zmęczyć czy można nad tym zapanować? O czym świadczy zmęczenie i czerwona twarz? Dlaczego tętno przyspiesza? Czy jogini mogą się wzmocnić bez nadmiernego zmęczenia, rozluźnić, zregenerować a nawet zwolnić procesy fizjologiczne? Jak to zrobić? Od czego to zależy? Co jest istotne i co o tym przesądza? Odpowiedzi jest wiele, jak również możliwości 😉 Podczas tego kursu pokaże kilka propozycji i podpowiem Ci jak możesz zmienić podejście w praktyce i skorzystać z dobrodziejstwa, które masz w sobie 😉 Jak zwolnić tętno i wpłynąć na swoje ciało i procesy w nim zachodzące? Bardzo przydatne umiejętności, które z pewnością podniosą Twoją motywacje do regularnej praktyki asan, a nawet medytacji 😉 Jak sprawić aby praktyka stała się częścią życia?
Osoby zdecydowane proszę o zgłoszenia sms-em na nr 664123861 Ola 😉 Obowiązuje bezzwrotna rezerwacja i przelew dopiero po zgłoszeniu i potwierdzeniu miejsca