UWAGA. Zajęcia on-line od 1 października do 30 grudnia 2020 w Artia Joga.

HATHAJOGA ON-LINE od 1 października 2020.
Od 1 października do końca grudnia prowadzę zajęcia grupowe tylko w formie online na grupie zamkniętej Artia Joga Om-line. Zajęcia indywidualne i terapie bez zmian. Od stycznia prowadze zajęcia grupowe w szkole.
Co dostajesz w zamian za dostęp do Artia Joga OM-line ?
Od 1 do 31 października dostajesz nieograniczony dostęp do sesji praktycznych hathajogi (w tym calligraphy jogi) o dużej różnorodności oraz do wielu relaksacji o dowolnej porze. W październiku będzie 13 NOWYCH sesji praktycznych i 3 RELAKSACJE, do tego baza ponad 100 zajęć. Jeśli masz problem z motywacją możesz zrobić praktykę na żywo ze mną 😉 Energia i tak płynie 😉 Podaję zawsze godzinę i dzień prowadzenia zajęć. Wtedy się witamy, wiem że jesteś, bo jest ikona Twojej obecności i pracujemy razem, ale każdy w swojej przestrzeni domowej. Kwestie formalne. Do grupy proszę nie zapraszaj znajomych i nie udostępniaj materiałów innym! Każdy nowy dostęp rozpoczyna się od 1 dnia kolejnego miesiąca. Przelew za karnet wykonujesz wtedy 1 dnia października, a jeśli chcesz być dłużej to 1 dnia listopada i 1 dnia grudnia 2020. Przesyłasz potwierdzenie na artiajoga@gmail.com Jeśli nie dokonasz przelewu w określonym dniu, Twój dostęp nie będzie już aktywny. Zawsze możesz napisać, jeśli masz wątpliwości na artiajoga@gmail.com lub zadzwonić 664123861.
Co zrobić, aby znaleźć się w tej grupie?
W dniu 1 października 2020 proszę o dokonanie przelewu za miesięczny dostęp do grupy na rachunek bankowy szkoły ARTIA JOGA Aleksandra Adamczyk nr 52 2490 0005 0000 4530 7042 2601 w tytule proszę wpisać imię i nazwisko – zajęcia on-line. Inwestycja dla swojej praktyki za cały miesiąc to 140 zł. Tydzień on-line to 55 zł, dwa tygodnie 99 zł. Zajęcia jednorazowe 20 zł – dostęp na 5 h od momentu dołączenia do grupy. Możliwość odtwarzania zajęć tylko na Facebooku. Abym mogła Cię dodać do grupy, zaproś mnie do swoich znajomych i poproś o dołączenie do grupy Artia Joga Om-line. Jesli chcesz otrzymać fakturę, proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny przed wykonaniem przelewu.
Ola