Zajęcia on-line, indywidulane i terapie.

Aktualnie prowadzę tylko zajęcia indywidualne oraz terapie. Zajęcia grupowe odbywają się tylko on-line. Wszelkie informacje o wznowieniu zajęć grupowych w szkole pojawią sie wraz z nowym rozporządzeniem przed 17 stycznia 2021.

HATHAJOGA ON-LINE co miesiąc.
Od 1 stycznia również prowadzę zajęcia on-line na grupie zamkniętej Artia Joga Om-line. Zajęcia indywidualne i terapie bez zmian. Od stycznia prowadze zajęcia grupowe w szkole 😉
Co dostajesz w zamian za dostęp do Artia Joga OM-line ?
Od 1 do 31 stycznia dostajesz nieograniczony dostęp do sesji praktycznych hathajogi (w tym calligraphy jogi) o dużej różnorodności oraz do wielu relaksacji o dowolnej porze. W styczniu będzie 13 NOWYCH sesji praktycznych, do tego baza zajęć. Jeśli masz problem z motywacją możesz zrobić praktykę na żywo ze mną 😉 Energia i tak płynie 😉 Podaję zawsze godzinę i dzień prowadzenia zajęć. Wtedy się witamy, wiem że jesteś, bo jest ikona Twojej obecności i pracujemy razem, ale każdy w swojej przestrzeni domowej. Kwestie formalne. Do grupy proszę nie zapraszaj znajomych i nie udostępniaj materiałów innym! Każdy nowy dostęp rozpoczyna się od 1 dnia kolejnego miesiąca. Przelew za karnet wykonujesz 1 dnia stycznia 2021 nie wcześniej! Przesyłasz potwierdzenie na artiajoga@gmail.com Jeśli nie dokonasz przelewu w określonym dniu, Twój dostęp nie będzie już aktywny. Zawsze możesz napisać, jeśli masz wątpliwości na artiajoga@gmail.com lub zadzwonić 664123861.
Co zrobić, aby znaleźć się w tej grupie?
W dniu 1 stycznia 2021 proszę o dokonanie przelewu za miesięczny dostęp do grupy na rachunek bankowy szkoły ARTIA JOGA Aleksandra Adamczyk nr 52 2490 0005 0000 4530 7042 2601 w tytule proszę wpisać imię i nazwisko – zajęcia on-line. Inwestycja dla swojej praktyki za cały miesiąc to 140 zł. 2 tygodnie to 100 zł. Możliwość odtwarzania zajęć tylko na Facebooku. Abym mogła Cię dodać do grupy, zaproś mnie do swoich znajomych i poproś o dołączenie do grupy Artia Joga Om-line. Jesli chcesz otrzymać fakturę, proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny przed wykonaniem przelewu.
Ola Adamczyk