CO we wrześniu będzie się działo?

Koncert Mistyczna Przestrzeń gongów i mis zapisy na sobotę 17 września o 18.00 – sms na nr 664123861. Opis wydarzenia znajdziesz pod spodem.

ZWIASTUN NA wrzesnień! ***

* do wykupienia karnet na 8 nowych zajęć on-line przez cały wrzesień na grupie prywatnej Artia Joga Om-Line ( ponad 50 sesji i relaksacje, w tym calligraphy) – 140 zł. PROSZĘ O ZAPOZNAIE SIĘ Z REGULAMINEM WEJŚCIA NA KONCERT RELAKSACYJNY.

DRODZY UCZESTNICY. Ruszamy ze stałym grafikiem w szkole od 3 września. Zapisy na zajęcia przyjmuję najpóźniej do 26 sierpnia wg planu z okienek https://artiajoga.pl/grafik-zajec/ Zajęcia z Łukaszem w poniedziałek i środę o 19.40 są aktualne. Proszę o zgłoszenia SMS-em na nr 66412386 lub artiajoga@gmail.com

Dla uproszczenia i motywacji rezerwacja jest płatna przelewam 1 września na konto szkoły. W sobotę 17 września o 18.00 odbędzie się koncert gongów https://artiajoga.pl/grafik-zajec/ – rezerwacja jest płatna 1 września. Serdecznie zapraszamy

Jest to głęboka relaksacja w towarzystwie wielu mis, rur wietrznych, dzwonków koshi, zaphir, bębnów, kamertonów i kryształów górskich.
https://vimeo.com/62954569
Jak gongi mogą wspomóc Twoje zdrowie? Co dzieje się na poziomie komórkowym?
https://lifesoundflow.wordpress.com/…/oddzialywanie-dzwiek…/
kiedy:
SOBOTA 17 września 2022 od 18.00 do 19.15
Obowiązuje limit wejść i zapisy.
Inwestycja: 50 PLN – rezerwacja odbywa się tylko poprzez przelew na konto szkoły dopiero po zgłoszeniu i potwierdzeniu miejsca wolnego.
gdzie: Artia Joga, pl. Zygmunta Starego 9 a I piętro, Grodzisk Mazowiecki – ZAPISY OBOWIĄZKOWE limit osób – tel. 664 123 861 lub artiajoga@gmail.com
***REGULAMIN KONCERTÓW:
osoby spóźnione nie mogą wejść na koncert, ponieważ zamykamy drzwi punktualnie. Nie odbieram telefonu podczas koncertu i przed, bo jak wiecie gram na żywo 😉 Osoby, które nie przyszły, ale wykonały przelew za koncert, w wyniku niedotrzymania umowy ze swojej strony, tracą całkowicie możliwość zwrotu opłaty za koncert! Paragon został wystawiony i opłata nie podlega zwrotowi.
Można dokonać przelew na konto Artia Joga do – nr rachunku podany w cenniku na stronie www.artiajoga.pl
Podróż w dźwięku jest skuteczną metodą relaksacji i może ułatwić m.in.:
– osiągnięcie uczucia spokoju, głębokiej ciszy, równowagi i lekkości, przywrócenie naturalnych punktów podporu w ciele, osadzenie w sobie, powrót do swojej natury,
– rozpoznanie i zniwelowanie negatywnych, dokuczliwych myśli, polepszenie samopoczucia, przypływ sił witalnych, jasność umysłu, itp.
ORGANIZACJA: Zapraszamy chwilę wcześniej, zamykamy drzwi równo o 18.00 😉. Zabierz ze sobą obowiązkowo swój koc, karimatę lub śpiwór, tak abyś odczuwał komfort .
Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie https://artiajoga.pl/gongi/
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
https://www.facebook.com/terapiagongami
Zapisy i informacje
tel. 664 123 861, www.artiajoga.pl
Zapraszam serdecznie Ola