OGÓLNE

 

 1. Kursy jogi prowadzą: Aleksandra Adamczyk, absolwentka wielu kursów w kraju i za granicą oraz instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalnością – ćwiczenia psychofizyczne w oparciu o system hathajogi, terapeutka biodynamicznej terapii czaszkowo-krzyżowej oraz Łukasz Przywóski instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością – ćwiczenia psychofizyczne w oparciu o system hathajogi. Zapisy na kursy jogi odbywają się telefonicznie pod nr 664-123-861 w godz. od 12 do 16.
 2. Proponuje, aby nie przystępować do zajęć po obfitym posiłku. Warto odczekać 2 godziny, można natomiast spożyć lekki posiłek np. owoc na 2 godziny przed zajęciami.
 3. Przed przystąpieniem do pierwszych zajęć podczas kursu jogi każdy uczestnik zobowiązany jest do zapoznania się z regulaminem kursów hathajogi i obowiązkiem informacyjnym na recepcji i stronie.
 4. Opłaty za uczestnictwo w kursach jogi przyjmujemy gotówką przed rozpoczęciem lub po uprzednim zgłoszeniu mailowym przelewem na konto szkoły. W cenniku znajdziesz nr konta.

ZDROWIE

 1. Uczestnicy przystępujący do kursów jogi oświadczają, iż nie mają przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania praktyki hathajogi i przystępują tylko na własną odpowiedzialność.
 2. Uczestnicy kursów jogi przyjmują do wiadomości, że każda forma ruchu może spowodować ryzyko wystąpienia kontuzji lub doznania urazu, jeśli pozycje wykonywane są niezgodnie ze wskazówkami nauczyciela. Zainteresowani ubezpieczeniem NNW mogą nabyć je we własnym zakresie.
 3. Prowadzone kursy jogi, mimo, iż służą znacznej poprawie samopoczucia i zdrowia, nie mogą zastąpić konsultacji lekarskich.
 4. Zanim przystąpisz do zajęć na kursie jogi, zgłoś informacyjnie instruktorowi wszystkie dolegliwości, urazy, kontuzje oraz schorzenia, gdyż może mieć to wpływ na wykonywanie niektórych pozycji. Przeciwwskazania do uprawiania niektórych pozycji to: poważne choroby serca, dyskopatia, zwyrodnienia kręgosłupa, przepukliny, odklejanie się siatkówki, jaskra, wysokie ciśnienie krwi, ropne zapalenie uszu, kontuzje, przebyte operacje. W przypadku występowania któregokolwiek z w/w dolegliwości należy każdorazowo poinformować prowadzącego. Nie przyjmujemy żadnych danych szczególnej wrażliwości pisemnie tylko informacyjnie.
 5. W przypadku braku świadomości występowania schorzeń czy dysfunkcji tj. rotacja miednicy, dyskopatia itp. instruktorzy nie ponoszą odpowiedzialności za ich uaktywnianie, czy tez zaostrzanie się.
 6. Jeśli masz wątpliwości co do pozycji zachęcamy Cię do rozmowy z nami.
 7. Uwaga! Jeśli masz problemy zdrowotne każdorazowo zgłoś ten fakt prowadzącemu na osobności przed rozpoczęciem zajęć na kursie jogi.

ZAJĘCIA na kursie jogi

 1. Recepcja czynna jest 15 minut przed każdymi zajęciami. Przebieramy się w odpowiedni strój zapewniający swobodę ruchów i ćwiczymy boso. W okresie zimowym zachęcamy do przyniesienia obuwia na zmianę – klapki, kapcie.
 2. Jeśli poczujesz się źle – natychmiast proszę poinformuj nas o tym.
 3. REGULAMIN KARNETÓW I WEJŚĆ JEDNORAZOWYCH na kursie jogi

  1. Płatności za zajęcia jednorazowe lub karnet dokonujemy przelewem przed rozpoczęciem zajęć.
  2. Jeśli wykupisz kurs i nie przyjdziesz na zajęcia, nie ma moŻliwości odbioru tych zajęć w innym czasie i przepadną one. Wykupujesz ilośc wejść w określony dzień i godzinę.
  3. Nie posiadamy czytników do kart płatniczych dlatego przyjmujemy jedynie gotówkę lub przelew przed rozpoczęciem zajęc na kursie.
  4. Proponujemy Państwu następujące warianty karnetów tj; na 4,8,12,10 i 22 wejścia na kurs miesięczny oraz karnet upoważniający do wejścia na okrośloną liczbe zajęć. Karnety nie obejmują wydarzeń dodatkowych tj. kąpieli w dźwięku lub warsztatów.
  5. Karnet na 4,8,10,12 i więcej wejść obowiązuje na 28 lub 30 dni i jest liczony wraz z niedzielami i świętami.
  6. Karnet OPEN nieograniczona liczba wejść + zajęcia relaksacyjne obowiązuje na 30 dni i jest liczony wraz z niedzielami i świętami – AKTUALNIE ZAWIESZONY.
  7. Karnet na 10 wejść obowiązuje na 60 dni i jest liczony wraz z niedzielami i świętami – ZAWIESZONY AKTULANIE.
  8. Karnet liczymy od daty zakupu i pierwszego wejścia na kurs czyli na 28, 30 lub 60 dni wraz z niedzielami i dniami świątecznymi.
  9. Przystąpienie do zajęć bez ważnego karnetu liczone jest jako wejście jednorazowe. Nie honorujemy częściowych wpłat za karnety!
  10. OBECNIE NIEAKTUALNE na czas wszystkich rozporządzeń i limitów. Zajęcia prowadzimy aż 6 razy w tygodniu! Jeśli zobaczysz że Twój karnet kończy się w niedzielę lub dzień świąteczny zapraszamy serdecznie w inny dogodny dzień na dowolnie wybrane zajęcia przed terminem zakończenia karnetu. Jest w czym wybierać;)

  Nie zwracamy wpłaty za karnet na kurs z którego nie korzystasz i nie przychodzisz na zajęcia podczas kursu.

  Opłaty za zajęcia znajdziesz w zakładce OFERTA, wybierz cennik https://artiajoga.pl/cennik/
  Karty FitProfit honorowane są jedynie z dowodem osobistym.

  Jeśli nie dokonasz wpłaty nie możesz uczestniczyć w kursie jogi ponieważ wymiana naszych usług jest realizowana „od ręki”. Regulamin powstał w celu informacyjnym oraz wzajemnego porozumienia. ARTIA JOGA nie odpowiada za rzeczy, ubrania, obuwie pozostawione poza salą.

  Instruktorzy Artia Joga nie ponoszą odpowiedzialności z tytułu następstw nieszczęśliwych wypadków. Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków uczestnicy mogą nabyć na własny koszt.

  Uczestnictwo w zajęciach podczas kursów jogi jest zobowiązaniem do przestrzegania w/w zaleceń.