OGÓLNE

 

 1. Zajęcia prowadzą: Aleksandra Adamczyk, absolwentka wielu kursów w kraju i za granicą oraz instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalnością – ćwiczenia psychofizyczne w oparciu o system hathajogi oraz Łukasz Przywóski instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością – ćwiczenia psychofizyczne w oparciu o system hathajogi. Zapisy odbywają się telefonicznie pod nr 664-123-861 w godz. od 12 do 16.
 2. Proponuje, aby nie przystępować do zajęć po obfitym posiłku. Należy odczekać 2-4 godziny, można natomiast spożyć lekki posiłek np. owoc na 2 godziny przed zajęciami.
 3. Przed przystąpieniem do pierwszych zajęć każdy uczestnik zobowiązany jest do zapoznania się z regulaminem zajęć hathajogi i obowiązkiem informacyjnym na recepcji i stronie.
 4. Opłaty za uczestnictwo w zajęciach przyjmujemy gotówką przed rozpoczęciem lub po uprzednim zgłoszeniu mailowym przelewem na konto szkoły.

ZDROWIE

 1. Uczestnicy przystępujący do zajęć oświadczają, iż nie mają przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania praktyki hathajogi i przystępują tylko na własną odpowiedzialność.
 2. Uczestnicy zajęć przyjmują do wiadomości, że każda forma ruchu może spowodować ryzyko wystąpienia kontuzji lub doznania urazu, jeśli pozycje wykonywane są niezgodnie ze wskazówkami nauczyciela. Zainteresowani ubezpieczeniem NNW mogą nabyć je we własnym zakresie.
 3. Prowadzone zajęcia, mimo, iż służą znacznej poprawie samopoczucia i zdrowia, nie mogą zastąpić konsultacji lekarskich.
 4. Zanim przystąpisz do zajęć, zgłoś informacyjnie instruktorowi wszystkie dolegliwości, urazy, kontuzje oraz schorzenia, gdyż może mieć to wpływ na wykonywanie niektórych pozycji. Przeciwwskazania do uprawiania niektórych pozycji to: poważne choroby serca, dyskopatia, zwyrodnienia kręgosłupa, przepukliny, odklejanie się siatkówki, jaskra, wysokie ciśnienie krwi, ropne zapalenie uszu, kontuzje, przebyte operacje. W przypadku występowania któregokolwiek z w/w dolegliwości należy każdorazowo poinformować prowadzącego. Nie przyjmujemy żadnych danych szczególnej wrażliwości pisemnie tylko informacyjnie.
 5. W przypadku braku świadomości występowania schorzeń czy dysfunkcji tj. rotacja miednicy, dyskopatia itp. instruktorzy nie ponoszą odpowiedzialności za ich uaktywnianie, czy tez zaostrzanie się.
 6. Jeśli masz wątpliwości co do pozycji zachęcamy Cię do rozmowy z nami.
 7. Uwaga! Jeśli masz problemy zdrowotne każdorazowo zgłoś ten fakt prowadzącemu na osobności przed rozpoczęciem zajęć.

ZAJĘCIA

 1. Recepcja czynna jest 15 minut przed każdymi zajęciami. Przebieramy się w odpowiedni strój zapewniający swobodę ruchów i ćwiczymy boso. W okresie zimowym zachęcamy do przyniesienia obuwia na zmianę – klapki, kapcie.
 2. Jeśli poczujesz się źle – natychmiast proszę poinformuj nas o tym.
 3. REGULAMIN KARNETÓW I WEJŚĆ JEDNORAZOWYCH

  1. Płatności za zajęcia jednorazowe lub karnet dokonujemy w recepcji lub przelewem przed rozpoczęciem zajęć.
  2. Nie posiadamy czytników do kart płatniczych dlatego przyjmujemy jedynie gotówkę.
  3. Proponujemy Państwu następujące warianty karnetów tj; na 4 zajęcia,na 8 zajęć, na 10 zajęć oraz karnet upoważniający do wejścia na nieograniczoną liczbę zajęć. Karnety nie obejmują wydarzeń dodatkowych tj. kąpieli w dźwięku lub warsztatów.
  4. Karnet na 4 i 8 wejść obowiązuje na 28 dni i jest liczony wraz z niedzielami i świętami.
  5. Karnet OPEN nieograniczona liczba wejść + zajęcia relaksacyjne obowiązuje na 30 dni i jest liczony wraz z niedzielami i świętami.
  6. Karnet na 10 wejść obowiązuje na 60 dni i jest liczony wraz z niedzielami i świętami.
  7. Karnet liczymy od daty zakupu i pierwszego wejścia na zajęcia czyli na 28, 30 lub 60 dni wraz z niedzielami i dniami świątecznymi.
  8. Przystąpienie do zajęć bez ważnego karnetu liczone jest jako wejście jednorazowe. Nie honorujemy częściowych wpłat za karnety!
  9. Zajęcia prowadzimy aż 6 razy w tygodniu! Jeśli zobaczysz że Twój karnet kończy się w niedzielę lub dzień świąteczny zapraszamy serdecznie w inny dogodny dzień na dowolnie wybrane zajęcia przed terminem zakończenia karnetu. Jest w czym wybierać;)

  Nie zwracamy wpłaty za karnet z którego nie korzystasz i nie przychodzisz na zajęcia.

  Opłaty za zajęcia znajdziesz w zakładce OFERTA, wybierz cennik.

  Karty Benefit, FitProfit honorowane są jedynie z dowodem osobistym.

  Jeśli nie dokonasz wpłaty nie możesz uczestniczyć w zajęciach ponieważ wymiana naszych usług jest realizowana „od ręki”. Regulamin powstał w celu informacyjnym oraz wzajemnego porozumienia. ARTIA JOGA nie odpowiada za rzeczy, ubrania, obuwie pozostawione poza salą.

  Instruktorzy Artia Joga nie ponoszą odpowiedzialności z tytułu następstw nieszczęśliwych wypadków. Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków uczestnicy mogą nabyć na własny koszt.

  Uczestnictwo w zajęciach jest zobowiązaniem do przestrzegania w/w zaleceń.