Zapraszamy na zajęcia grupowe, zgodnie z aktualnym grafikiem. Na wszystkie zajęcia obowiązuje rezerwacja na cały miesiąc z góry. Poza zajęciami w grafiku prowadzone są sesje indywidualne i terapie, a także zajęcia i szkolenia dla firm i instytucji. Opis zajęć z grafiku znajdują się pod spodem oraz w zakładce ZAJĘCIA. Zajęcia odbywają w Grodzisku Mazowieckim przy pl. Zygmunta Starego 9A na I piętrze. NA ZAJĘCIA OBOWIĄZUJE ZGŁOSZENIE telefoniczne 664 123 861 ( w godz.12-16).

Obecnie odbywają się zajęcia hathajogi i relaksacje on-line dostępne każdego miesiąca dla osób pozostających w domu. Więcej informacji podałam w aktualnościach. ZMIANA od września - do relaksacji wprowadzam instrumenty relaksacyjne i terapeutyczne tj. dzwony, rury, misy, gongi, bębny itp. Obowiązuje tylko stała rezerwacja na cały miesiąc ze względu na limit miejsc.

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
indywidualne sesje i terapie poza grafikiem tel.664123861 08:00 – 09:20
joga na śniadanie i relaks z gongiem
indywidulane sesje 08:00 – 09:20
joga na śniadanie i relaks z gongiem
zajęcia dla firm i sesje indywidulane 09:00 – 10:30
/grupa ogólna/ również nowicjusze


18:00 – 19:20
POCZĄTKUJĄCY
zdrowy kręgosłup/ slings in motion
18:15-19:20
Regeneracja/relaks z rurami
18:15 – 19:20
/początkujący/Calligraphy dla nowicjuszy i relaks
18:00 – 19:20
POCZĄTKUJĄCY
zdrowy kręgosłup/slings in motion
10:45
terapie i sesje indywidualne
19:40 – 21:00
Winjasa
zaawansowana**
19:40 – 20:45
Regeneracja/relaks z gongiem
19:40 – 21:00
Calligraphy Yoga/stali bywalcy
19:40 – 21:00
Satjananda z medytacją
18:00 – 20:50
Podróże w gongach 18.00 i 19.40
oraz warsztaty tematyczne
Zakładka aktualności.

Warunki ogólne uczestnictwa w zajęciach:

 • Uwaga! Recepcja jest czynna 15 minut przed zajęciami. Jeśli przyjdziesz wcześniej może nas nie być, więc upewnij się i zadzwoń tel. 664 123 861.

 • Calligraphy Yoga więcej informacji oraz film o tej metodzie znajdziesz na https://artiajoga.pl/joga-w-stylu-calligraphy/.

 • Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy ze względu na przepisy sanitarne. Zajęcia na które się zapiszesz i nie przyjdziesz przepadają.

 • **WINJASA ZAAWANSOWANA – zajęcia przeznaczone dla osób bardzo regularnie uczęszczających na zajęcia od min 6 miesięcy(min 3 razy w tygodniu).
  *POCZĄTKUJĄCY/OGÓLNA – zdrowy kręgosłup – zajęcia dla nowicjuszy i osób, które miały bardzo długą przerwę w praktyce i mają problemy z kręgosłupem!
  *WINJASA – zajęcia przeznaczone dla osób ćwiczących bardzo regularnie min 3 miesiące.

 • Nie uznajemy spóźnień! Dotyczy to zwłaszcza osób początkujących i przychodzących po raz pierwszy na zajęcia. Jeśli przyjdziesz po czasie, na recepcji nikogo nie będzie. Jeśli nie dostaniesz wskazówek i nie poinformujesz nas o ewentualnych problemach zdrowotnych, nie będziesz mógł/ła uczestniczyć w zajęciach.

 • Na pierwsze zajęcia w naszej szkole należy przyjść 15 minut wcześniej, po wcześniejszym zapisaniu się na zajęcia i poinformowania o ewentualnych problemach zdrowotnych i zapoznania się.

 • Na zajęciach obowiązuje całkowity zakaz korzystania z telefonu, odbierania go i wychodzenia w celu rozmowy. Najlepiej wyłączyć go na czas zajęć, tak aby nie przeszkadzać sobie i innym.

 • POZA jogą i terapiami *** prowadzę zajęcia indywidualne z LADDER BARREL. W skrócie BECZKA z DRABINKĄ. Barrel służy do mobilizowania, wzmacniania i stabilizowania kręgosłupa, co również robimy na zajęciach hathajogi. Ladder Barrel daje bardzo dużo możliwości, pozwala na wykonywanie szerokiej gamy sekwencji. Przeznaczony jest również dla osób wymagających szczególnej uwagi. Prowadzę na nim sekwencje tematyczne związane m.in. z wygięciami, skłonami w sposób zarówno łagodny i dynamiczny. Dostosowuję poziom praktyki ruchowej do aktualnego stanu zdrowia.

 • Więcej informacji znajdziesz w zakładce regulamin.

 • Slings in Motion, Elementy taśm anatomicznych w ruchu*** zajęcia prowadzone są w oparciu o koncepcję Anatomy Trains in Motion (taśmy antomiczne w ruchu – więcej znajdziesz na https://www.art-of-motion.com/en/ i http://www.anatomytrains.pl/strona-glowna oraz w zakładce https://artiajoga.pl/zajecia/). W soboty zamiennie prowadzone będą zajęcia jogi wg metody Swamiego Satjanandy*(raz w miesiącu) oraz winjasy.

 • Jeśli na zajęciach będzie poniżej 5 osób, zajęcia mogą się nie odbyć.