MISTYCZNA PRZESTRZEŃ GONGÓW i mis koncert terapeutyczno-normalizujący 8 i 29 stycznia – rezerwacja trwa nr 664 123 861.

Zapraszam serdecznie na dwa terminy 8 i 29 stycznia 2022 w sobotę o godz. 18.00. na koncert relaksacyjno-normalizujący przy gongach i misach. Jest to głęboka relaksacja w towarzystwie wielu mis, rur wietrznych, dzwonków koshi, zaphir, bębnów, kamertonów i kryształów górskich.

Jak gongi mogą wspomóc Twoje zdrowie? Co dzieje się na poziomie komórkowym?
https://lifesoundflow.wordpress.com/…/oddzialywanie-dzwiek…/
kiedy:
SOBOTA 08 i 29 stycznia2022 od 18.00 do 19.15
Obowiązuje limit wejść i zapisy.
Inwestycja: 50 PLN – rezerwacja odbywa się tylko poprzez przelew na konto szkoły dopiero po zgłoszeniu i potwierdzeniu miejsca wolnego.
gdzie: Artia Joga, pl. Zygmunta Starego 9 a I piętro, Grodzisk Mazowiecki – ZAPISY OBOWIĄZKOWE limit osób – tel. 664 123 861 lub artiajoga@gmail.com
***REGULAMIN KONCERTÓW:
osoby spóżnione nie mogą wejść na koncert, ponieważ zamykamy drzwi punktualnie. Nie odbieram telefonu podczas koncertu i przed, bo jak wiecie gram na żywo 😉 Osoby, które nie przyszły, ale wykonały przelew za koncert, w wyniku niedotrzymania umowy ze swojej strony, tracją całkowiecie możlwiść zwrotu opłaty za koncert! Paragon został wystawiony i opłata nie podlega zwrotowi.
Można dokonać przelew na konto Artia Joga do – nr rachunku podany w cenniku na stronie www.artiajoga.pl
Podróż w dźwięku jest skuteczną metodą relaksacji i może ułatwić m.in.:
– osiągnięcie uczucia spokoju, głębokiej ciszy, równowagi i lekkości, przywrócenie naturalnych punktów podporu w ciele, osadzenie w sobie, powrót do swojej natury,
– rozpoznanie i zniwelowanie negatywnych, dokuczliwych myśli, polepszenie samopoczucia, przypływ sił witalnych, jasność umysłu, itp.
ORGANIZACJA: Zapraszamy chwilę wcześniej, zamykamy drzwi równo o 18.00 😉. Zabierz ze sobą obowiązkowo swój koc, karimatę lub śpiwór, tak abyś odczuwał komfort .
Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie https://artiajoga.pl/gongi/
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
https://www.facebook.com/terapiagongami
Zapisy i informacje
tel. 664 123 861, www.artiajoga.pl
Zapraszam serdecznie Ola