Zajęcia dla kobiet w ciąży i po porodzie w Artia Joga.

Uwaga, zajęcia w których mogą uczestniczyć kobiety ciężarne i po porodzie (wszystkie początkujące) odbywają się we wtorki i czwartki o 08.00. Zbieramy zapisy na zajęcia poniedziałkowe o godz. 16.15.
Tylko zapisy telefoniczne! Panie, które przed zajściem w ciążę nie uprawiały jogi zapraszam po 12 tygodniu i brakiem przeciwskazań do praktykowania jogi. W zajęciach dla początkujących mogą uczestniczyć panie po porodzie. Wcześniejsze praktykantki w razie zajścia w ciążę mogą uczestniczyć we wszystkich zajęciach pod warunkiem, że czują się dobrze i nie ma żadnych przeciwwskazań.

Najważniejszymi efektami wykonywania ćwiczeń jogi w czasie ciąży są m.in.: przywrócenie równowagi systemu neurohormonalnego, stabilizacja stanów emocjonalnych kobiety ciężarnej, lepsze krążenie krwi, poprawa trawienia oraz łatwiejsze oddychanie. Asany wzmacniają mięśnie miednicy i poprawiają krążenie krwi w okolicy miednicy. Wzmacniają narządy rodne, kręgosłup, który stopniowo musi znosić coraz większy ciężar, uelastyczniają biodra, miednicę i wnętrza ud, rozluźniają brzuch, co dobrze przygotowuje do porodu.
W ramach zajęć proponuję:
praktykę asan;
naukę relaksacji;
wizualizację;

Wejście jednorazowe – 25 zł
karnet na 2 razy w tygodniu – 150 zł

tel. 664 123 861