JOGA NIDRA praktyka UTRZYMYWANIA PASYWNOŚCI (gong i misa) ŚRODA 22.05.2024 godz. 18.30. 70 minut

Relaksacja jest jedną z ciekawszych technik kontrolowania bodźców płynących z otoczenia. Nie chodzi o odcięcie się od świata fizycznego, a doświadczenie stanu pomiędzy tym, co na zewnątrz i tym, co w świecie wewnętrznym człowieka. Codzienny natłok informacji, myśli i wyobrażeń, nieustające bycie w przeszłości lub przyszłości, ciągła gotowość do działania powoduje ogromne napięcie psychiczne i emocjonalne ** (patrz poniżej), które może wpływać na rozregulowanie układu nerwowego.

Joga nidra polega na zmniejszaniu reakcji na tysiące bodźców, poprzez obserwacje tego, co się wyłania wewnątrz umysłu i ciała. Obserwacja to zauważanie (bierna forma), bez podążania za tym, uczestniczeniem w danym wyobrażeniu i ocenianiu. TO ŚWIADOMOŚĆ OBSERWUJĄCA *** patrz poniżej.

Zaproponowana praktyka ma ułatwić Tobie stopniowe rozbrajanie mechanizmów, które utrzymują umysł w stałej gotowości i napięciu. Do sesji którą poprowadzę używam również gongu, misy i dzwonków. Liczba miejsc 12. Zgłoszenia do 15.01.24.

Kiedy;  środa 22.05.24 godz. 18.30 do 19.40. 70 minut

Gdzie: Artia Joga pl. Króla Zygmunta Starego 17, 1 piętro

Inwestycja; 60 zł. Przygotowanie; mata, karimata, koce lub śpiwór, woda.

Obowiązkowo przybycie przed czasem 10 min. Osoby spóźnione nie mogą uczestniczyć w sesji prowadzonej na żywo i organizator nie przewiduje zwrotu środków, za to, że uczestnik nie wywiązał się z umowy o przybyciu na czas.

Zgłoszenia przyjmuję sms-em pod nr 664 123 861 Ola Adamczyk

** <<< (na to nakładają się różne niekorzystne wzorce funkcjonowania tj. Negatywne działanie, odczuwanie oraz szeroko pojęta trauma, której doświadczył każdy z nas, choć nie wszyscy mamy tego świadomość)>>>

*** <<>>

#nidra#joganidra#nirdagrodzisk#relaksacjagrodzisk#regeneracja